Edukacyjne Peregrynacje

Niezapomniane kursy językowe dla każdego!

Nauka
Kursy językowe

Ucz się angielskiego na Malcie!

Czy można połączyć naukę języka z wakacjami? Nauka angielskiego na Malcie!

Malta to architektoniczna perełka na mapie Europy! Ta niewielkich rozmiarów wyspa zlokalizowana między Wyspą Comino i Gozo przyciąga rzesze turystów z całego świata. To raj dla miłośników kultury i sztuki. Łączy ze sobą elementy kultury włoskiej, arabskiej, francuskiej oraz brytyjskiej.

Każdy mieszkaniec Malty doskonale zna język angielski z brytyjskim akcentem. Dlatego też, nauka angielskiego na Malcie w tak pięknym śródziemnomorskim klimacie będzie fantastyczną przygodą. Szeroki wachlarz kursów i szkoleń sprawia, że każdy wybierze produkt spełniający wszystkie oczekiwania. Idealne miejsce do wypoczynku, zwiedzania i nauki języków obcych. Co wyróżnia Maltę na tle innych państw? Ławy sposób dotarcia na wyspę. Loty są oferowane przez wiele znanych linii lotniczych. A sam lot trwa około dwóch godzin. Wyspa nie przytłacza i nie przeraża turystów. Jej niewielkie rozmiary sprawiają, że czujesz się tam bardzo swobodnie i lokalnie.

Nauka angielskiego na Malcie – Dlaczego nie!

Nauka języka angielskiego na Malcie jest coraz modniejsza i chętnie wybierana przez wszystkich którzy chcą doskonalić swój język obcy. Jaki jest cel zajęć? Mają na celu przełamywać bariery w mowie i w piśmie. Co jeszcze przemawia za tym, aby wybrać Maltę? Ta wyspa po prostu sprzyja nauce! Czy wiesz, że średnia temperatura powietrza na wyspie to blisko 24 stopnie Celsjusza. A w ciągu roku jest ponad 300 słonecznych dni. Malta jest jednym z najbezpieczniejszych miejsc na świecie. Dla kogo organizowane są kursy i szkolenia? Dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Możesz wybrać tradycyjne kursy lub szkolenia biznesowe. Coraz więcej osób dorosłych oraz rodzin z małymi dziećmi decyduje się wspólną na naukę języka w tym egzotycznym państwie.

Szkoły tworzą specjalne programy dla rodziców, którzy zapisali się na wybrany przez siebie kurs. Godziny lekcji można tak dopasować, aby przez resztę dnia zwiedzać wyspę z dziećmi.

Zobacz więcej na http://www.jpedukacja.pl/obozy_jezyk/obozy-jezykowe-malta-cypr/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *