Edukacyjne Peregrynacje

Niezapomniane kursy językowe dla każdego!

Włochy
Kursy językowe Nauka języka obcego Obozy językowe

Słoneczna Italia zaprasza na kurs włoskiego!

Indywidualny lub grupowy kurs włoskiego we Włoszech

Edukacja językowa za granicą jest w zasięgu twoich możliwości! Jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla dziecka lub partnera, sprawdź koniecznie oferty szkół językowych organizujących kursy językowe za granicą. Kurs włoskiego we Włoszech jest najbardziej popularnym kursem tuż obok języka angielskiego w Stanach Zjednoczonych oraz hiszpańskiego na Wyspach Kanaryjskich.

Nauka włoskiego we Włoszech to nie tylko konwersacje i gramatyka, to wspólne posiłki z Włochami i zwiedzanie najpiękniejszych europejskich miast. To świetna okazja do kontaktu z żywym językiem! Po zajęciach językowych, masz okazję spędzić czas w międzynarodowym środowisku innych uczestników kursu. Wspólne podziwianie włoskich uliczek i obcowanie z kulturą sprawią, że twoje bariery językowe znikną, a Ty poczujesz się pewnie. Decydując się na kurs włoskiego we Włoszech wybierz Rzym, Florencję lub Genuę. Te miasta dostarcza Ci sporo kulturalnych wrażeń i intelektualnych bodźców. Jeśli chcesz połączyć wypoczynek na plaży z nauką języka włoskiego skup się na Riwierze Etruskiej. Kursy znajdziesz na http://www.jpedukacja.pl/kursy_jezyk/nauka-wloskiego/

Wieczne miasto – poznaj Rzym!

Zwiedzając Rzym nie może Cię zabraknąć w kilku najpiękniejszych miejscach! Po pierwsze słynne Koloseum, czyli rzymski amfiteatr. Po drugie Bazylika Świętego Piotra, która jest największym symbolem chrześcijańskiego świata.

Po trzecie Forum Romanum, czyli wykopaliska w sercu Rzymskiego Imperium. Nie możesz ominąć również słynnej Fontanny Di Trevi, Panteonu i Term Karakalli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *