Edukacyjne Peregrynacje

Niezapomniane kursy językowe dla każdego!

Hiszpania
Kursy językowe Kursy językowe dla dzieci Obozy językowe

Sewilla to prawdziwa perła Andaluzji

Ucz się hiszpańskiego w Sewilli!

Dla miłośników Hiszpanii szkoły językowe przygotowały obozy językowe Hiszpania, wybierając cieszące się najlepszą renomą szkoły międzynarodowe, w których obcokrajowcy szlifują swój język. Na miejsce nauki najchętniej wybierane są miasta takie jak Barcelona, Hiszpania oraz Sewilla.

Sewilla cieszy się mianem perły Andaluzji. Zlokalizowana w południowo – wschodniej Hiszpanii stanowi czwarte co do wielkości hiszpańskie miasto. Zdaniem ekspertów to centrum kulturalno – gospodarcze dla południowej części państwa. W mieści widoczne są elementy kultury arabskiej. Andaluzja przyciąga rzesze turystów swoją niepowtarzalną atmosferą. Sewilla posiada wiele zabytków oraz kompleks budynków wpisanych na Światową Listę UNESCO. Święta, które obchodzą Hiszpanie, trzeba zobaczyć na własne oczy! Obchody zostały uznane za jedną z najlepszych atrakcji turystycznych. Odzwierciedlają kulturę i przywiązanie Hiszpanów do swojej tradycji i celebracji.

Obozy językowe Hiszpania. Wybierz szkołę w sercu Sewilli!

Jeżeli zależy Ci na tym, aby lokalizacja szkoły nie była skomplikowana, wybierz placówkę w centrum Sewilli. Poczujesz, jak w sercu miasta tętni życie. To miejsce różnorodnej kultury, architektury i religii. To co musisz koniecznie zobaczyć to dwie dzielnice. Pierwsza z nich to Santa Cruz – stara żydowska dzielnica oraz Triana – perełka miasta. Dostosuj kurs i obóz dla siebie. Placówki edukacyjne oferują kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zdecyduj się na zajęcia kameralne lub w większej grupie uczestników. Możesz być pewien, że podejście do każdego ucznia jest bardzo indywidualne, ponieważ wykładowcy są świadomi tego, że nauka języka obcego jest spersonalizowanym procesem.

Efektywne sposoby nauczania są gwarancją sukcesu twojego dziecka! Ponadto wybrane metody i sposoby bezstresowego przyswajania języka obcego zostały dopasowane do dzieci, młodzieży i dorosłych z całego świata. Pamiętaj, że zapisując dziecko na kurs języka hiszpańskiego, będzie ono przebywało w międzynarodowym środowisku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *