Edukacyjne Peregrynacje

Niezapomniane kursy językowe dla każdego!

Nauka dzieci
Kursy językowe Obozy językowe

Obóz językowy dla dzieci i młodzieży

Połącz naukę i wypoczynek!

Ciekawym pomysłem na wakacje jest obóz językowy dla dzieci i młodzieży. Jeżeli wiesz, że nie zapewnisz konstruktywnej rozrywki i wypoczynku swojemu dziecku podczas letnich wakacji ze względu na obowiązki zawodowe, pomyśl o kursie językowym.

Zapisz pociechę na obóz językowy i czekaj na efekty! Dzięki niemu twoje dziecko przyswoi w sposób bezstresowy zawiła gramatykę angielską lub niemiecką, zapamięta większą liczbę słówek i nawiąże nowe znajomości. Ponadto pobyt na kursie językowym wypracuje w nim odpowiedzialność i samodzielność. Obóz językowy jest organizowany w wielu krajach Europy i nie tylko. Śmiało możesz wybrać Wyspy Brytyjskie, Niemcy, Francję, Hiszpanię a nawet słoneczną Maltę. To właśnie Malta od kilku sezonów została doceniona przez kursantów za niepowtarzalny klimat, kulturę i możliwość swobodnej nauki języka obcego. Musisz wiedzieć, że kursy, szkolenia i obozy są prowadzone i organizowane przez wykwalifikowaną kadrę pracowników i pedagogów. Międzynarodowe środowisko sprawi, że twoje dziecko poczuje się pewniej i nawiąże nowe kontakty. Zobacz więcej na http://www.jpedukacja.pl/obozy-jezykowe-dla-dzieci/

Dlaczego warto zafundować dziecku obóz językowy?

Zdaniem ekspertów umysł dziecka jest dużo bardziej chłonny niż umysł dorosłego człowieka. Naukę języka obcego najlepiej rozpocząć już w przedszkolu. Kursy językowe uczą dzieci szybszego zapamiętywania języków obcych. Bardzo szybko twoje dziecko opanuje językowe umiejętności w porównaniu z rówieśnikami, którzy na co dzień nie mają dużego kontaktu z językiem obcym. Nauka języka obcego rozbudza pasję, ciekawość świata oraz sprawia, że dziecko nie ma problemów z komunikacją. Obóz językowy sprzyja w rozwoju umiejętności społecznych i interpersonalnych. Wybierz miejsce ciekawe dla twojego dziecka. Może to być słoneczna Hiszpania lub sąsiadujące Niemcy – kraina najpiękniejszych europejskich zamków.

Naukę języka można połączyć ze zwiedzaniem zamku Frankensteina, baśniowego zamku Neuschwanstein czy zamku w Schwerin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *