Edukacyjne Peregrynacje

Niezapomniane kursy językowe dla każdego!

Młodzież Nauka
Kursy językowe Kursy językowe dla dzieci

Kursy językowe dla młodzieży we Włoszech

Kurs w Rzymie, czyli co warto zobaczyć!

Kursy językowe dla młodzieży we Włoszech oferują zajęcia indywidualne i grupowe. Program zajęć jest oparty na nowoczesnym systemie edukacji. Kursy i obozy językowe są dostosowane do potrzeb prywatnych. Możesz dopasować odpowiednie godziny nauczania i w ten sposób połączyć edukację ze zwiedzaniem i wypoczynkiem. Zobacz więcej na http://www.jpedukacja.pl/kursy_jezyk/nauka-wloskiego/

Dlaczego na miejsce destynacji warto wybrać Rzym? To miasto, które nie śpi. Na młodzież czeka tam wiele atrakcji turystycznych. Będąc w Rzymie nie sposób obcować z kulturą i sztuką. Każda najmniejsza uliczka jest architektoniczną perełką. Dzięki nauce włoskiego we Włoszech możesz zwiedzić słynne Koloseum, czyli rzymski amfiteatr, Watykan oraz Bazylikę Świętego Piotra, Forum Romanum – wykopaliska w sercu Rzymskiego Imperium, Fontannę Di Trevi, panteon oraz termy Karakalla.

Włoskie specjalności

Przebywając na kursie językowym we Włoszech nie może Cie ominąć włoska kuchnia i jej specjalności! Jeżeli jesteś fanem makaronów i pizzy – Włochy są rajem dla Ciebie! W restauracjach i barach masz żywy kontakt z językiem, a to nieocenione doświadczenie. Jedząc razem z Włochami poznajesz ich kulturę i zwyczaje. Podsumowując – Kursy językowe dla młodzieży w Rzymie, prócz nauki włoskiego, poszerzą horyzonty, wzbudzą ciekawość świata i chęć poznawania obcych kultur.

Czas trwania kursu jest dopasowany do możliwości finansowych i terminowych twojego dziecka. Pamiętaj, że rodzice również mogą uczyć się języka obcego za granicą!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *