Edukacyjne Peregrynacje

Niezapomniane kursy językowe dla każdego!

Kalifornia
Kursy językowe Nauka języka obcego

Kalifornia – słoneczna kraina

Kursy językowe Kalifornia – pomysł nie tylko dla dzieci!

Kursy języka angielskiego coraz chętniej wybierane są poza granicami Polski. Dominują tutaj takie destynacje jak: Wyspy Brytyjskie oraz Stany Zjednoczone. Kursanci marzą, aby moc uczyć się języka angielskiego w Kalifornii czy w Nowym Jorku. Kursy językowe Kalifornia – co oferują nam szkoły językowe? Po pierwsze Los Angeles Whittier College – szkoła Kaplan.

Tutaj zajęcia odbywają się w spokojnym kalifornijskim mieście oddalonym o piętnaście minut Los Angeles. W sercu miasta zlokalizowany jest renomowany kampus. To wspaniała okazja do zawarcia nowych międzynarodowych znajomości. Nauka w mieście aniołów jest połączona z relaksem na przepięknych plażach. Najbardziej znane miejsca na świecie znajdują się właśnie tutaj : Hollywood, Beverly Hills i Malibu. Ośrodek charakteryzuje się komunikatywną metodą nauczania języka angielskiego. Kursanci przyswajają praktyczne informacje i zdobywają wiedzę na temat języka. Drugą propozycją dla przyszłych uczestników kursu jest Los Angeles Szkoła Językowa Hollywood – California. Zlokalizowana w samym centrum Hollywood, przy Alei Gwiazd. Szkoła należy do sieci szkół z tradycja i doświadczeniem. Wysoko wykwalifikowana kadra nauczycielska dba o wysoki poziom nauczania oraz, aby każdy z uczestników czuł się komfortowo. Zobacz więcej na http://www.jpedukacja.pl/obozy_jezyk/kalifornia/

Kursy językowe Kalifornia – co warto zobaczyć?

Kalifornia jest spełnieniem amerykańskiego snu! Pogoda sprzyja nauce i zawieraniu nowych znajomości. Codzienne słońce oraz średnia temperatura to około 25 stopni Celsjusza zachęca do szlifowania swojego języka. Los Angeles to przepych i luksus. To właśnie na ulicach tego miasta na co dzień możesz spotkać gwiazdy szklanego ekranu. Kalifornijski krajobraz to wysokie plamy na ulicach Hollywood i piaszczyste plaże. Jeżeli chcesz połączyć efektywną naukę z relaksem na plaży – Los Angeles jest dla Ciebie! Co warto zobaczyć?

Słynną plażę Venice Beach i jedyny w swoim rodzaju deptak Ocean Front Walk, wzgórze Hollywood i Beverly Hills.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *