Edukacyjne Peregrynacje

Niezapomniane kursy językowe dla każdego!

Hiszpania
Nauka języka obcego

Hiszpańskie fiesty i tapas!

Nauka w Hiszpanii to wspaniała propozycja dla miłośników śródziemnomorskiego klimatu oraz hiszpańskiego temperamentu i kuchni. Języka hiszpańskiego podobnie jak angielskiego można uczyć się stacjonarnie w Polsce, na prywatnych lekcjach lub on – line.

Nie brakuje również samouków. Jednak naukę hiszpańskiego w jednym z hiszpańskich miast nie da się porównać do niczego. Codziennie słyszany język na ulicy, śmiech, gwar i słońce pobudzają nas samoczynnie do przyswajania coraz to większej liczby słówek. Miła atmosfera i gościnność Hiszpanów sprawia, że bariery językowe znikają prędzej niż myślisz. Najłatwiej nauczyć się języka obcego przebywając z rodzimymi mieszkańcami danego państwa. Dlatego też, warto wybrać zakwaterowanie u jednej z hiszpańskich rodzin. Szkoły językowe za granicą oferują sporo możliwości i propozycji nauczania, tak aby sprostać oczekiwaniom różnym grupom wiekowym. Osoby młodsze preferują zajęcia w godzinach porannych, tak aby resztę dnia przeznaczyć na relaks na plaży, zwiedzanie czy imprezowanie. Dla osób pracujących szkoły przygotowały zajęcia w godzinach popołudniowych, aby nie kolidowały z zawodowymi obowiązkami. Zobacz więcej na http://www.jpedukacja.pl/kursy_jezyk/nauka-hiszpanskiego/

Czas zabawy, czyli poznaj hiszpańską fiestę!

Fiesta to po prostu czas zabawy przeplatany pysznym jedzeniem, a właściwie celebracją każdego dania. Znane tapas królują na hiszpańskich stołach. Hiszpanie traktują fiestę jako sposób wyrażenia swojej kultury i przywiązania do niej.

Nauka w Hiszpanii dla cudzoziemców może okazać się niespodzianką oraz świetną lekcją z zakresu kultury i tradycji tego narodu. Jedno jest pewne, przebywając w Hiszpanii nie ma miejsca na nudę. Hiszpanie lubią się bawić! A niektóre rejony bawią się na okrągło przez równy miesiąc, dzień w dzień! Jeśli chcesz zobaczyć coś zaskakującego, wybierz się na karnawał na Teneryfę!

To najważniejsza fiesta, którą obchodzi się na Wyspach Kanaryjskich robiąca niesamowite wrażenie na przyjezdnych turystach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *