Edukacyjne Peregrynacje

Niezapomniane kursy językowe dla każdego!

Hiszpania
Nauka języka obcego

Hiszpańskie fiesty i tapas!

Nauka w Hiszpanii to wspaniała propozycja dla miłośników śródziemnomorskiego klimatu oraz hiszpańskiego temperamentu i kuchni. Języka hiszpańskiego podobnie jak angielskiego można uczyć się stacjonarnie w Polsce, na prywatnych lekcjach lub on – line.

Nie brakuje również samouków. Jednak naukę hiszpańskiego w jednym z hiszpańskich miast nie da się porównać do niczego. Codziennie słyszany język na ulicy, śmiech, gwar i słońce pobudzają nas samoczynnie do przyswajania coraz to większej liczby słówek. Miła atmosfera i gościnność Hiszpanów sprawia, że bariery językowe znikają prędzej niż myślisz. Najłatwiej nauczyć się języka obcego przebywając z rodzimymi mieszkańcami danego państwa. Dlatego też, warto wybrać zakwaterowanie u jednej z hiszpańskich rodzin. Szkoły językowe za granicą oferują sporo możliwości i propozycji nauczania, tak aby sprostać oczekiwaniom różnym grupom wiekowym. Osoby młodsze preferują zajęcia w godzinach porannych, tak aby resztę dnia przeznaczyć na relaks na plaży, zwiedzanie czy imprezowanie. Dla osób pracujących szkoły przygotowały zajęcia w godzinach popołudniowych, aby nie kolidowały z zawodowymi obowiązkami. Zobacz więcej na http://www.jpedukacja.pl/kursy_jezyk/nauka-hiszpanskiego/

Czas zabawy, czyli poznaj hiszpańską fiestę!

Fiesta to po prostu czas zabawy przeplatany pysznym jedzeniem, a właściwie celebracją każdego dania. Znane tapas królują na hiszpańskich stołach. Hiszpanie traktują fiestę jako sposób wyrażenia swojej kultury i przywiązania do niej.

Nauka w Hiszpanii dla cudzoziemców może okazać się niespodzianką oraz świetną lekcją z zakresu kultury i tradycji tego narodu. Jedno jest pewne, przebywając w Hiszpanii nie ma miejsca na nudę. Hiszpanie lubią się bawić! A niektóre rejony bawią się na okrągło przez równy miesiąc, dzień w dzień! Jeśli chcesz zobaczyć coś zaskakującego, wybierz się na karnawał na Teneryfę!

To najważniejsza fiesta, którą obchodzi się na Wyspach Kanaryjskich robiąca niesamowite wrażenie na przyjezdnych turystach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *